پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
مجریان اقتصادمقاومتی باید بیش ازهمه اقشار در میدان عمل حاضر باشند اخبار اقتصادی :

به گزارش خبرنگار گروه خبری نهانه به نقل از مهر، حمیدرضا حاج بابایی ظهر جمعه در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه در مصلای بیت المقدس شهر اراک، اظهار داشت: در حال حاضر در مسیر حرکت انقلاب با مشکلاتی روبرو هستیم که باید با روحیه انقلابی‌ و جهادی کنار هم قرار گرفته و این موارد را اصلاح کرده و مشکلات را برطرف کنیم.

وی افزود: سال گذشته با دستور مقام معظم رهبری برنامه ششم در مجلس طی شش ماه کار شبانه روزی تدوین، مصوب و ابلاغ شد و تلاش ها در تدوین این برنامه بر رفع بی عدالتی و مبارزه با مفاسد اقتصادی و توجه به اشتغال است.

رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم مجلس شورای اسلامی بیان کرد: فرماندهی در اقتصاد مقاومتی باید همانند فرماندهی در زمان جنگ باشد و فرماندهان اقتصاد مقاومتی باید پیش از مردم در میدان عمل قرار گیرند.

حاجی بابایی تصریح کرد: صدها هزار شهید برای حفظ انقلاب اسلامی تقدیم شده و امروز باید از خود بپرسیم که آیا ما در ادامه راه شهدا که همان راه خدا و اهل بیت(ع) است موفق بوده ایم؟ ما در دنیا انقلابی را رقم زدیم تا به عنوان پیروان اهل بیت(ع) شناخته شویم و ثمره آن این بود که پس از سرنگونی رژیم بعث عراق یک حکومت اسلامی در این کشور بر سر کار آمد.

وی خاطرنشان ساخت: همچنین در سوریه تمام دنیا متحد شدند تا خون شهیدان و صدای انقلاب اسلامی را سرکوب کنند، ولی شهدای مدافع حرم دشمنان اسلام را شکست دادند و این از برکت خون پاک شهدا است که باید قدر آن را بدانیم.

رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم مجلس شورای اسلامی افزود: امروز آحاد مردم کشورمان باید با روحیه انقلابی و جهادی برای پیشرفت و توسعه تلاش کنند و با بهره گیری از فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب، در راه حل مشکلات موجود و مسائل اقتصادی و بیکاری قدم بردارند چرا که این میزان بیکار در کشور با اینهمه ظرفیت های تولید و اشتغال، زیبنده نیست.

حاجی بابایی همچنین با اشاره به مساله توانمندی موشکی و دفاعی کشور، اظهار داشت: در حوزه دفاعی ایران اسلامی طی سال های اخیر به موفقیت های چشمگیری دست یافته که زمینه افزایش اقتدار کشور را فراهم کرده است، بنابراین در حوزه های تولید، صنعت و اقتصاد مقاومتی نیز باید با بهره گیری از همین عزم جهادی با موفقیت عمل کنیم.

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان – کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر اقتصاد : مجریان اقتصادمقاومتی باید بیش ازهمه اقشار در میدان عمل حاضر باشند

مجریان اقتصادمقاومتی باید بیش ازهمه اقشار در میدان عمل حاضر باشند

۳۱ March 2017 | 11:43 amلینک منبع

پاسخ دهید