پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
تقدیر از تلاش وزارت بهداشت در زمینه ایمنی و سلامت کار اخبار سلامت و جامعه:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از مهر، علی رضا محجوب در مراسم روز جهانی ایمنی و سلامت کار، اظهارداشت: معتقدم بحث ایمنی کار هم مهجور و هم مظلوم است؛ زیرا بیمار به درمان توجه می کند، اما به پیشگیری توجه نمی کند.

وی افزود: اطلاعات مورد نیاز برای توجه بیشتر به ایمنی و بهداشت کار، ابتدا تولید محتوا و بعد تکلیف شدن و تدوین دستورالعمل و قوانین در این رابطه است.

محجوب ادامه داد: مجلس آماده است که قوانین ضروری و لازم در زمینه ایمنی و سلامت کار را در صورت نیاز تدوین کند.

وی با عنوان این مطلب که در مورد بهداشت و ایمنی کار بین همه دستگاه ها نقطه اشتراک وجود دارد، افزود: الان همه کشور معطوف به درمان است و کسی به دنبال این نیست که افراد چه باید بکنند تا از بیماری ها دور باشند؛ این در حالی است که هزینه پیشگیری بسیار کمتر از درمان است.

محجوب گفت: متاسفانه از نظر تجهیزات در بحث ایمنی و بهداشت کار، بسیار فقیر هستیم. امیدوارم ارتقای دانش و انتقال تجارب در این زمینه به هیچ عنوان متوقف نشود.

رئیس فراکسیون کارگری تاکید کرد: با وجود همه اختلاف سلیقه ای که با وزارت بهداشت دارم، از تلاش های این وزارت خانه را در زمینه ایمنی و سلامت کار تقدیر می کنم.

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان – کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر اجتماعی: تقدیر از تلاش وزارت بهداشت در زمینه ایمنی و سلامت کار

تقدیر از تلاش وزارت بهداشت در زمینه ایمنی و سلامت کار

۳۰ April 2017 | 12:02 pmلینک منبع

پاسخ دهید