پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
کسب لوح زرین جشنواره شیخ بهایی توسط شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری هرمزگان اخبار دانش و فناوری:

به گزارش خبرنگار گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا، علی فتی شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت:در این جشنواره شرکت دانش بنیان فناوران زیست سبز دریا به مدیرعاملی فاطمه عیدی قلعه قاضی موفق به دریافت لوح زرین جشنواره، تسهیلات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و کمک هزینه شرکت در جشنواره اسلاش کشور فنلاند شد.
فتی بیان داشت: شرکت زیست سبز دریا با محصول ‘نانو ماسک جلبک خلیج فارس مکمل تغذیه پوست’ در این جشنواره شرکت کرده بود.
سیزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی به عنوان بزرگترین رویداد کارآفرینی کشور در روزهای هفتم و هشتم اردیبهشت ماه با حضور فن آفرینان، سرمایه گذاران و مسئولان ملی و استانی در اصفهان برگزار شد.
این جشنواره با هدف ترویج و توسعه فن آفرینی، خلاقیت و نوآوری، معرفی فن آفرینان به عنوان موتور حرکت و توسعه اقتصاد دانش بنیان و ایجاد فضای تعامل در میان فعالان عرصه های مختلف فن آفرینی برگزار شد.
جشنواره ملی شیخ بهایی از سوی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود.
۷۱۹۸/۶۰۴۸
خبرنگار: فاطمه حسینی انتشاردهنده: خلیل تنیده

انتهای پیام /*

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان – کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبرعلمی: کسب لوح زرین جشنواره شیخ بهایی توسط شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری هرمزگان

کسب لوح زرین جشنواره شیخ بهایی توسط شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری هرمزگان

۲۹ April 2017 | 7:42 pmلینک منبع

پاسخ دهید