پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
رئیس فدراسیون جهانی تنیس روی میز ابقا شد/ عضویت دو ایرانی در کمیته‌ها اخبار ورزشی:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا از فدراسیون‌ تنیس روی میز، بعد از شمارش آرای انتخاباتی مجمع فدراسیون جهانی تنیس روی میز، توماس ویکرت آلمانی بار دیگر به عنوان ریاست فدراسیون‌جهانی تنیس روی میز انتخاب شد.
وی که بعد از بازنشستگی «آدام شرارای» معروف چند سالی است این مسئولیت را عهده دار شده است، این بار رقیب سرسختی به نام «ژان میشل سیو» قهرمان ‌اروپا و جهان را در مقابل خود می دید که موفق شد این رقیب را پشت سر بگذارد.
از طرفی در انتخابات نواب رئیس نیز ۸ نفر از سراسر دنیا برگزیده شدند که افشین بدیعی نماینده پر نفوذ ایران در مجامع بین المللی، نائب رئیس آسیای میانه و مدیر توسعه فدراسیون جهانی در قاره آسیا که برای‌اولین بار در چنین سطحی به رقابت می پرداخت، با وجود ۷۹ رای مثبت از کشورهای مختلف، از قرار گرفتن در بین نواب رئیس بازماند.
امروز در حین برگزاری مجمع از تعدادی افراد تاثیر گذار در تنیس روی میز قاره‌های مختلف از جمله شاهرخ شهنازی رئیس سابق فدراسیون تنیس روی میز و دبیرکل حال حاضر کمیته ملی المپیک ایران و قائم‌مقام دائمی کنفدراسیون آسیا تقدیر و شیلد یادبود به وی اهدا شد.
سیمین رضایی داور بلوبج و دیگر نماینده ایران و عضو مکاتبه ای کمیته قوانین و مقررات، با موافقت اعضا از این پس به‌عنوان عضو اصلی این کمیته فعالیت می کند و پیمان ابوالحسنی یکی دیگر از نمایندگان ایران و رئیس کمیته آموزش فدراسیون نیز برای اولین بار با موافقت اعضا به عنوان عضو مکاتبه ای کمیته تجهیزات فدراسیون جهانی برگزیده شده است.
مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز به نمایندگی از ایران در مجمع فوق الذکر حضور داشت.
توماس ویکرت فروردین ماه سال جاری با سفر به تهران، با مسئولین فدراسیون تنیس روی میز ملاقات و گفت و گو کرده بود.
‘برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.’
ورزشی**۹۱۲۹**۱۳۷۹
تنظیم کننده: مهدی رهبر، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان – کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر ورزش: رئیس فدراسیون جهانی تنیس روی میز ابقا شد/ عضویت دو ایرانی در کمیته‌ها

رئیس فدراسیون جهانی تنیس روی میز ابقا شد/ عضویت دو ایرانی در کمیته‌ها

۱ June 2017 | 12:42 amلینک منبع

پاسخ دهید