پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
بارانهای موسمی جان ۲۱ پاکستانی را گرفت اخبار متفرقه:

به گزارش روز جمعه گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا، سازمان هواشناسی پاکستان پیش بینی کرده بارش شدید باران طی ۲۴ ساعت آینده در مناطق مختلف این کشور ادامه یابد.
طی دو روز گذشته مناطق وسیعی از ایالت های سند و بلوچستان در جنوب، ایالت خیبرپختونخوا در غرب و شمال غرب و ایالت پنجاب در شرق پاکستان شاهد بارش باران شدید در نخستین روزهای آغاز فصل باران های موسمی در این کشور بود.
بارش شدید باران طی روز و شب گذشته در شهر کراچی، باعث بروز مشکلاتی از جمله مشکل تردد در این شهر شده و حوادث ناشی از بارش باران شدید در این شهر، موجب جان باختن دست کم هفت نفر شده است.
بارش باران شدید در برخی مناطق روستانی موجب ریزش سقف خانه های گلی و خشتی فاقد استحکام شده و رانش زمین در برخی مناطق کوهستانی، موجب تخریب جاده های اصلی و راه های مواصلاتی روستاها شده است.
تابستان سال گذشته نیز نیز بارش شدید باران های موسمی در مناطق مختلف پاکستان، بیش از ۲۰۰ کشته برجا گذاشت.
فصل بارش باران های موسمی شدید در پاکستان تازه شروع شده و معمولا تا دو ماه طول می کشد. به دلیل ضعیف بودن زیرساخت ها به ویژه در مناطق محروم این کشور، باران های شدید در فصل های مختلف معمولا با خسارات و تلفات همراه است.
آساق**۱۷۲۳ – انتشار دهنده: محمدرضا منافی

انتهای پیام /*

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان – کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر متفرقه: بارانهای موسمی جان ۲۱ پاکستانی را گرفت

بارانهای موسمی جان ۲۱ پاکستانی را گرفت

۳۰ June 2017 | 6:04 pmلینک منبع

پاسخ دهید