پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
جریان سازی و تضعیف جایگاه قوه قضائیه به معنای تلاش برای تضعیف نظام است اخبار متفرقه:

به گزارش گروه حقوقی و قضایی گروه خبری نهانه به نقل از میزان، حجت الاسلام والمسلمین اکبری با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) سلامت و کارآمدی جامعه را در گروی سلامت، استحکام و کارآمدی دستگاه قضایی عنوان کرد و خاطر نشان کرد: دستگاه قضایی با قانون گرایی، اعمال نظارت مستمر، کادرسازی و تأمین عدالت، کاهش اطاله دادرسی و استقرار امنیت به عنوان مرجعی اطمینان بخش موجبات امیدواری و احساس رضایت مردم را فراهم می‌سازد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با اشاره به اهمیت جایگاه قوه قضائیه و لزوم پرهیز از جریان سازی علیه این نهاد انقلابی یادآور شد: جریان سازی و تضعیف قوه قضائیه به معنای تضعیف نظام است.

وی با اشاره به مراجعات مکرر شهروندان بندرعباسی به دستگاه قضایی استان و شکایت از وضعیت نامناسب بهداشت محیط اماکن عمومی و سطح شهر بندرعباس اظهار داشت: با توجه به تذکرات مکرر به مسئولین شهرداری در خصوص رسیدگی به این موضوع در صورت محقق نشدن مطالبات به حق مردم، دستگاه قضایی به عنوان مدعی العموم نسبت به احقاق حقوق عامه و برخورد با متخلفین احتمالی اقدام خواهد کرد.

انتهای پیام/

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان – کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر متفرقه: جریان سازی و تضعیف جایگاه قوه قضائیه به معنای تلاش برای تضعیف نظام است

جریان سازی و تضعیف جایگاه قوه قضائیه به معنای تلاش برای تضعیف نظام است

۳۰ June 2017 | 4:07 pmلینک منبع

پاسخ دهید