پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
نمایشگاه فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد برپا می شود اخبار متفرقه:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از مهر، نمایشگاه فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد با محوریت کادرسازی، با اهداف ایجاد بستر شناخت، تعامل سازنده وتبادل تجربیات میان فعالان کانون های مساجد، آشنایی با ظرفیت ها وقابلیت های علمی، فرهنگی، اقتصادی، تبلیغی وهنری استان ها، شناسایی وارج نهادن به پدیدآورندگان آثار برتر وتقویت رویش های علمی، فرهنگی، اقتصادی واجتماعی، تشویق وایجاد انگیزه میان صاحبان طرح های نوآورانه، کاربردی، کارآفرینی وخلاق در کانون های مساجد، تعامل، هم افزایی وهمکاری در عرصه های مرتبط با کانون های مساجد و اهتمام به آموزش، توانمند سازی، الگوسازی ومعرفی تجربیات موفق در زمینه های عبادی، فرهنگی، اقتصادی، تربیتی، اجتماعی، علمی وهنری برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، کانون های فرهنگی هنری مساجد می توانند فعالیتهای خود را با رویکرد ارائه الگو وانتقال تجربه در هریک از دو بخش اصلی وتکمیلی در قالب های بروشور،کتابچه، مجله، نماهنگ ارسال کنند.

نمایشگاه به دو شکل در فضای مجازی ومحیط فیزیکی برگزار می شود و آثار منتخب در نمایشگاه مستقر در محل برگزاری دهمین دوره های اندیشه های آسمانی استفاده و همچنین تمامی آثار واجد شرایط مطابق عناوین قرارگاه های فرهنگی و موضوعات تخصصی در هریک از قالب های ارسالی بر روی سایت عمران معنوی قابل مشاهده وبازدید خواهد بود.

کانون های فرهنگی هنری مساجد، فایل چاپی و الکترونیک آثار خود را به دبیرخانه استانی ارسال می کنند و دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان پس از دریافت آثار نسبت به آماده سازی و تفکیک آنها با توجه به موضوعات مربوطه اقدام خواهد کرد.

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه استانی ۱۵ تیرماه و برگزاری نمایشگاه ملی شهریورماه سالجاری اعلام شده است.

تمام آثار کانون های فرهنگی هنری مساجد ابتدا درمراکز استان ها جمع آوری و داوری شده وسپس در مرحله نهایی آثار منتخب با ضوابط خاص به محل برگزاری دهمین دوره آموزشی فرهنگی اندیشه های آسمانی در مشهد منتقل می شوند.

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان – کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر متفرقه: نمایشگاه فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد برپا می شود

نمایشگاه فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد برپا می شود

۳۰ June 2017 | 12:37 pmلینک منبع

پاسخ دهید