پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
وخامت حال یکی از مسافران علت فرود پرواز مشهد – بیروت در فرودگاه امام اخبار متفرقه:

‘شاهرخ نوش آبادی’ دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا افزود: این پرواز با ۱۴۰ مسافر عصر امروز از مشهد عازم فرودگاه بیروت بود که وخامت حال یکی از مسافران به خلبان اطلاع داده می شود و خلبان در نخستین فرودگاه مسیر راس ساعت ۸ و ۴۵ دقیقه در فرودگاه امام خمینی(ره ) به زمین می نشیند.
وی با بیان این که پس از فرود این هواپیما در فرودگاه امام ماموران اوژانس این بیمار را به مراکز درمانی منتقل می کنند، گفت:خلبان این پرواز به منظور نجات جان این مسافر مجبور به نشست در فرودگاه امام می شود.
سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران توضیح داد: این هواپیما دقایقی دیگر فرودگاه امام خمینی ( ره ) را به مقصد فرودگاه بین المللی بیروت ترک خواهد کرد.
سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی نیز گفت: با وخامت حال بیمار تبعه لبنانی پرواز شماره ۶۶۳ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران مشهد – بیروت، وی به یکی از بیمارستان های تهران منتقل شد.
کورش فتاحی افزود: خلبان این پرواز به علت وخامت خانم’ هایفا داگلر’ مجبور به فرود در فرودگاه امام خمینی (ره) شد و بلافاصله تیم پزشکی فرودگاه امام با حضور در داخل هواپیما تشخیص دادند این تبعه لبنانی به یکی از بیمارستانهای تهران منتقل شود.
برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا در تلگرام همراه شوید:
IRNAeco@
https://t.me/irnaeco
شبد**اقتصام**۱۱۰۸**۱۰۱۰
خبرنگار: ایرج منصوری**انتشار:حسن معظمی

انتهای پیام /*

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان – کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر متفرقه: وخامت حال یکی از مسافران علت فرود پرواز مشهد – بیروت در فرودگاه امام

وخامت حال یکی از مسافران علت فرود پرواز مشهد – بیروت در فرودگاه امام

۱ August 2017 | 2:00 amلینک منبع

پاسخ دهید