پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
برتری امیدوارکننده لیورپول برابر آرسنال/تاتنهام متوقف شد اخبار ورزشی:

به گزارش یکشنبه شب گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا؛دراین دیدارکه از هفته سوم رقابت های لیگ برترانگلیس و در ورزشگاه آمفیلد برگزار شد، شاگردان یورگن کلوپ آلمانی نمایش بسیار مطلوبی داشتند وشاگردان آرسن ونگر فرانسوی را با نتیجه ۴ برصفر از پیش رو برداشتند و هواداران خود را به آینده این تیم امیدوار کردند.
روبرتو فریمینو دردقیقه ۱۷، سادیو مانه دردقیقه ۴۰ ، محمد سلاح دردقیقه ۵۷ و دانیل استوریج دردقیقه ۷۷ دروازه تیم آرسنال مدعی را گلباران کرده و برتری تیمشان دراین دیدار را رقم زدند.
شاگردان کلوپ هرچند رقابت های لیگ برتر را با تساوی آغاز کردند اما درادامه رفته رفته هماهنگ ترشده و درحال بازگشت به روزهای خوب هستند.
آنان امشب درحساس ترین دیدار این هفته رقابت های لیگ برتر جزیره مقابل تیم بزرگ آرسنال یکی از تیم های صاحب سبک انگلیس و اروپا به واقع درخشیدند و فرصت خودنمایی به حریف را نداند.
تلاش بازیکنان این تیم ۴ گل دربرداشت این درحالی است که هیچ فرصت گلزنی به رقیب داده نشد واین تیم با کسب هر سه امتیاز این دیدار ۷ امتیازی شد و به رده دوم جدول رده بندی صعود کرد.
البته در این دیدار مالکیت توپ و میدان بیشتر دراختیار تیم آرسنال بود اما بازیکنان این تیم درزدن ضربات آخر بی دقت بوده و موقعیت های بدست آمده را هدر دادند.
دردیگر دیدار مهم برگزارشده تیم تاتنهام نایب قهرمان فصل گذشته لیگ انگلیس برابر تیم نه چندان مطرح برنلی با نتیجه تساوی یک بریک متوقف شد.
پیش از این دیدارها تیم چلسی با نتیجه ۲ برصفر تیم اورتون را شکست داد و دیدار تیم های وست برموویچ و استوک سیتی نیز با نتیجه تساوی یک بریک به پایان رسید.
جدول رده بندی رقابت های لیگ برترانگلیس:
۱-منچستریونایتد/ ۳بازی/ ۹ امتیاز
۲-لیورپول/ ۳ بازی/ ۷ امتیاز
۳-هادرسفیلد ۳ بازی/۷ امتیاز
شبد**ورزشی.**۹۱۴۴ **۱۱۰۱۰
خبرنگار:سعید قهرمانی**انتشار:حسن معظمی

انتهای پیام /*

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان – کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر ورزش: برتری امیدوارکننده لیورپول برابر آرسنال/تاتنهام متوقف شد

برتری امیدوارکننده لیورپول برابر آرسنال/تاتنهام متوقف شد

۲۸ August 2017 | 2:20 am



لینک منبع

پاسخ دهید