پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
آمانو وارد تهران شد اخبار سیاسی:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا، یوکیا آمانو شامگاه شنبه و برای دیدار و گفت و گو با مقامات ارشد کشورمان به تهران سفر کرد.
آمانو قرار است فردا یکشنبه با علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران دیدار و گفت و گو کند.
سفر آمانو به تهران در ادامه دیدارهای متقابل میان مدیران آژانس بین المللی انرژی اتمی و مقامات ذی ربط جمهوری اسلامی ایران و با هدف مرور آخرین وضعیت همکاری ها و ارتباطات دو طرف در زمینه های مختلف مرتبط با برجام، امور پادمانی و همکاری های هسته ای در امور صلح آمیز است.
با توجه به طرح مباحث مخالف برجام از جانب هیأت حاکمه آمریکا و رویدادهای مرتبط با آن ، اکثر تحلیلگران و صاحبنظران سفر امشب مدیرکل آژانس بین المللی اتمی به تهران را با اهمیت و تلاشی برای تقویت برجام ارزیابی کرده اند.
مواضع اخیر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در خصوص عدم پایبندی ایران به تعهدات برجام با واکنش رهبران کشورهای مختلف جهان از جمله کشورهای عضو گروه ۱+۵ شده است، این درحالی است که آژانس بین المللی اتمی هشت بار متوالی پایبندی ایران به تعهدات برجام را تایید کرده است.
سیام**۳۰۷۰**۳۴۰۴**خبرنگار: داود نخ کوب نیاسر**انتشار دهنده: محسن اسماعیلی

انتهای پیام /*

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان – کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر سیاست: آمانو وارد تهران شد

آمانو وارد تهران شد

۲۹ October 2017 | 12:30 amلینک منبع

پاسخ دهید