پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
حسن‌ یونس سینکی معاون وزیر صنعت شد+سابقه اخبار اقتصادی :

به گزارش خبرنگار بازرگانی گروه خبری نهانه به نقل از تسنیم، حسن یونس سینکی معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزیر صنعت، معدن و تجارت شد. مراسم معارفه وی عصر امروز برگزار شد و محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی او را به عنوان معاون امور اقتصادی و بازرگانی این وزارتخانه منصوب و از زحمات یدالله صادقی قدردانی کرد.

وی در کارنامه خود سابقه  استانداری بوشهر را دارد. وی همچنین به‌عنوان قائم‌مقام و معاونت بازرگانی داخلی در وزارت صنعت، معدن و تجارت مشغول به فعالیت بود.

بنابراین گزارش بعد از اجرای قانون انتزاع یا تمرکز وظایف بخش کشاورزی و آمدن اختیارت بازرگانی، بخش کشاورزی به وزارت مطبوع خود ( وزارت جهاد کشاورزی)  یونس سینکی نیز به وزارت جهاد کشاورزی آمد و به سمت قائم مقام وزیر در امور بازرگانی منصوب شد اما بعد از مدت کوتاهی از این سمت نیز کنار رفت تا این سمت را دوباره امروز در وزارت صنعت بگیرد.

انتهای پیام/

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان – کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر اقتصاد : حسن‌ یونس سینکی معاون وزیر صنعت شد+سابقه

حسن‌ یونس سینکی معاون وزیر صنعت شد+سابقه

۲۸ October 2017 | 8:09 pmلینک منبع

پاسخ دهید