پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
راه اندازی واحدترخیص وصدورگواهی سلامت حیوانات آزمایشگاهی در موسسه رازی اخبار سلامت و جامعه:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا، مهرداد راسخی روز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به حساسیت تمام مراحل تولید واکسن و فرآورده های بیولوژیک در موسسه رازی، افزود: در این موسسه محصولات مهمی برای مصرف انسان، دام و طیور در سطحی گسترده تولید می شود و تضمین کیفیت این تولیدات اهمیت به سزایی دارد.
وی با بیان اینکه در روند تولید محصولات موسسه، از حیوانات آزمایشگاهی در مراحل مختلف تولید استفاده می شود،.اظهار داشت: این حیوانات برای انجام آزمایش های مختلف باید از سلامت کامل برخوردار بوده و عاری از هرگونه بیماری باشند در غیر این صورت نمی توان برای انجام آزمایش از آن ها استفاده کرد.
راسخی افزود: به منظور افزایش دقت در فرآیند تضمین کیفیت محصولات موسسه، واحد ‘ترخیص حیوانات آزمایشگاهی’ در موسسه رازی راه اندازی شد تا سلامت تمام حیواناتی که برای انجام فعالیت های آزمایشگاهی وارد این موسسه می شوند، تایید و سپس به بخش مربوطه منتقل شوند.
معاون تضمین کیفیت موسسه رازی یادآور شد: این یکی از اقداماتی است که برای افزایش کیفیت محصولات انجام شده زیرا اگر در هر مرحله از مراحل تولید اشکالی دیده شود در کیفیت آن تاثیر خواهد گذاشت.
به گفته وی، اکنون تمام حیوانات آزمایشگاهی که در موسسه رازی مورد استفاده قرار می گیرند، دارای گواهی سلامت هستند.
۶۱۵۶/۱۵۳۵خبرنگار: نوشین طهماسبی**انتشار دهنده:داریوش غفاری

انتهای پیام /*

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان – کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر اجتماعی: راه اندازی واحدترخیص وصدورگواهی سلامت حیوانات آزمایشگاهی در موسسه رازی

راه اندازی واحدترخیص وصدورگواهی سلامت حیوانات آزمایشگاهی در موسسه رازی

۲۸ October 2017 | 7:44 pmلینک منبع

پاسخ دهید