10 ساعت ago
ورزشی

4 بازدید

جنجال بزرگ برای یاران انصاری فرد در آتن/ مالک المپیاکوس متهم ردیف اول جرایم سازمان یافته
کد خبر: ۱۴۷۲۸۳۵/۳۵زمان: ۱۰:۵۶  

۱۳۹۶/۰۸/۱۷بازدید: ۱,۱۹۵


جنجال بزرگ برای یاران انصاری فرد در آتن

در روزهایی که بازگشت ستاره ایرانی به خط حمله المپیاکوس این تیم را در مسیر فرار از بحران قرار داده بود، اتهام جرایم سازمان یافته به مالک این باشگاه دردسرساز شد.

به گزارش “ورزش سه”، در حالی که نتایج المپیاکوس به نسبت هفته های ابتدایی فصل بهتر شده و این تیم با چند برد متوالی و درخشش کریم انصاری فرد توانست دوباره چهره مدعی قهرمانی به خود بگیرد، جنجال های رقم خورده پیرامون دست داشتن مالک این باشگاه به عنوان متهم ردیف اول در جرایم سازمان یافته، بار دیگر بحران را به اردوی مدافع عنوان قهرمانی یونان تزریق کرد؛ تا جایی که بسیاری از کارشناسان و اهالی فوتبال در یونان خواستار لغو امتیاز و پروانه باشگاهی المپیاکوس و مالک جنجالی اش شدند.


بنا به ادعای رسانه های یونانی که امروز تیتر تمامی اخبار و روی جلد روزنامه های چاپ آتن و سایر شهرهای یونان بود اینگلیس ماریناکیس، مالک باشگاه المپیاکوس یونان با رای دادگاه تجدیدنظر یونان به همراه ۲۷ نفر دیگر متهم به اعمال جرایم سازمان‌یافته در فوتبال از جمله تغییر نتایج بازی‌ها شدند. کلاهبرداری و بمباران افکار عمومی با تحریک‌های گسترده، از دیگر اتهامات مندرج در کیفرخواست ارائه شده است که می‌تواند گرفتاری بزرگی را برای پرافتخارترین تیم فوتبال باشگاهی یونان به دنبال داشته باشد.

 


به دنبال رای دادگاه تجدید نظر نیز وزیر ورزش یونان اعلام کرد که متهمان پرونده توطئه و جرایم سازمان‌یافته در فوتبال و ورزش باید ظرف ۱۵ روز هر گونه فعالیت در ورزش را ترک کنند. این مقام دولتی یونان حتی خواستار خروج متهمان از این کشور با اتکا به قوانین یونان شد.


تیم المپیاکوس آتن کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی را در اختیار دارد که در تمام سال های اخیر به عنوان باشگاهی متمول در آتن در بسیاری از رشته‌های ورزشی بخش‌های آقایان و بانوان فعالیت حرفه‌ای در سطح یونان و اروپا دارد. اینگلیس ماریناکیس، مالک ثروتمند المپیاکوس مدتی قبل باشگاه انگلیسی ناتینگهام فارست را نیز خریداری کرده بود تا نشان دهد از چه قدرت مالی و مدیریتی برخوردار است.

جنجال بزرگ برای یاران انصاری فرد در آتن/ مالک المپیاکوس متهم ردیف اول جرایم سازمان یافته

همچنین ببینیدآسنسیو: / در رئال مهم نیست چه کسی گل می زند

کد خبر: …لینک منبع

پاسخ دهید