17 ساعت ago
ورزشی

2 بازدید

اینتر ۰ – ۰ لاتزیو؛ فرار از شکست به لطف هندانوویچ

 

به گزارش “ورزش سه”، اینتر در دیداری که هندانوویچ چند بار دروازه این تیم را نجات داد، برابر لاتزیو با تساوی بدون گل متوقف شد و برای سومین هفته متوالی در کسب پیروزی ناکام ماند.

 

در دقایق ابتدایی اتفاق خاصی رخ نداد و ۲ تیم مشغول محک زدن یکدیگر بودند. اولین موقعیت خطرناک بازی در دقیقه ۲۰ توسط ساویچ ایجاد شد که ضربه دیدنی این بازیکن از پشت محوطه با مهار فوق العاده هندانوویچ همراه بود.

 

در ادامه این اینتر بود که کنترل بازی را در دست گرفت و در دقیقه ۲۹ در آستانه زدن گل اول بود؛ اما ضربه پریشیچ از درون محوطه روی ارسال والرو با سیو استثنایی استراکوشا مواجه شد.

 

 

در اواخر نیمه اول وسینو می توانست دروازه لاتزیو را باز کند؛ اما ضربه او به مدافعان حریف برخورد کرد. در وقت اضافه ضربه سر والرو داشت به اشتباه وارد دروازه اینتر می‌شد که به دیرک برخورد کرد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

 

با شروع نیمه دوم دایره حملات نراتزوری افزایش یافت و بورخا والرو می توانست در دقیقه ۵۵ زننده گل اول اینتر لقب بگیرد؛ اما شوت محکم او با عکس العمل دیدنی استراکوشا همراه بود.

 

 

در دقیقه ۶۱ یک پنالتی به سود لاتزیو اعلام شد؛ اما داور بعد از بازبینی تصمیم خود را تغییر داد. در دقیقه ۷۲ لاتزیو بهترین بخت را برای باز کردن دروازه اینتر داشت؛ اما ضربه زیبای اندرسون از گوشه محوطه با عکس العمل تماشایی هندانوویچ همراه بود تا دروازه میزبان بسته بماند.

 

در دقیقه ۷۵ این بار لولیچ با ضربه ای زمینی دروازه اینتر را تهدید کرد که این بار هم سنگربان نراتزوری مانع شد. در دقیقه ۸۰ اندرسون در دهانه دروازه صاحب فرصت دیگری شد؛ اما نشانه گیری ضعیف او باعث از دست رفتن فرصت شد.

 

در دقیقه ۸۸ ایکاردی می توانست به شکل اتفاقی دروازه لاتزیو را باز کند؛ اما ضربه سر او با اختلاف کمی به بیرون رفت تا بازی با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

اینتر ۰ – ۰ لاتزیو؛ فرار از شکست به لطف هندانوویچ

همچنین ببینیدبازگشت هافبک سپاهان پس از مصدومیت طولانی

کد خبر: ۱۴۹۴۳۶۳/۴۱

زمان: ۱۶:۲۷ …لینک منبع

پاسخ دهید