11 ساعت ago
ورزشی

1 بازدید

دوری سه هفته ای کریم بنزما از میادین
کد خبر: ۱۴۹۴۴۳۰/۳۰زمان: ۲۳:۴۵  

۱۳۹۶/۱۰/۰۹بازدید: ۵,۷۳۳

باشگاه رئال مادرید اعلام کرد که کریم بنزما، مهاجم فرانسوی این باشگاه، از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شده و گزارش ها حاکی از آن است که برای دو تا سه هفته از میادین دور خواهد بود.

به گزارش “ورزش سه”، بنزما که در ال کلاسیکو از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شده بود، تمرین امروز رئال که با حضور هواداران برگزار شد را از دست داد و در عوض بعد از انجام MRI، برنامه ریکاوری اش را آغاز کرد. باشگاه رئال مادرید مصدومیت بنزما را تایید کرد؛ اما زمان مشخصی برای بازگشت او اعلام نکرد. با این وجود برخی از رسانه های اسپانیایی اعلام کردند که این بازیکن برای دو تا سه هفته امکان همکاری تیمش را نخواهد داشت.

رقابت های لالیگا به دلیل تعطیلات زمستانی تا دو هفته دیگر تعطیل است؛ اما بنزما حداقل دیدارهای رئال در کوپا دل ری مقابل نومانسیا و همچنین دیدار مقابل سلتاویگو در لالیگا را از دست خواهد داد. در صورتی که او نتواند به موقع به میادین برگردد، ممکن است در دیدارهای رئال برابر ویارئال و دپورتیوو لاکرونیا نیز غایب باشد.

 

 

این در حالی که بعضی از منابع اسپانیایی ادعا کردند دلیل غیبت بنزما در تمرینات امروز رئال، اجتناب او از روبرو شدن با هواداران بود. این مهاجم فرانسوی در این فصل آمار گلزنی ضعیفی داشته و هواداران رئال به شدت از عملکرد او ناراضی هستند.

دوری سه هفته ای کریم بنزما از میادین

همچنین ببینیدموراتا: علت عدم حضورم در تاتنهام، هری کین نبود

کد خبر: ۱۴۸۴۳۲۱/۳۱لینک منبع

پاسخ دهید