8 ساعت ago
ورزشی

2 بازدید

مورینیو: زلاتان یک ماه غایب خواهد بود
کد خبر: ۱۴۹۴۴۲۹/۳۰زمان: ۲۳:۳۰  

۱۳۹۶/۱۰/۰۹بازدید: ۲,۳۳۸

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، تایید کرد که زلاتان ابراهیموویچ به دلیل مصدومیت، برای یک ماه از میادین دور خواهد بود.

به گزارش “ورزش سه”، منچستریونایتد امشب در خانه مقابل ساوتهمپتون با تساوی ۰-۰ متوقف شد و زلاتان در این دیدار در فهرست تیمش حضور نداشت.

 

مورینیو در مورد غیبت این بازیکن گفت:” زلاتان برای یک ماه بیرون خواهد بود. او دچار مشکل بدی شده است. او ۳۶ ساله است با زانوی خراب.”

 

 

 

در این دیدار روملو لوکاکو هم دچار آسیب دیدگی شد و مورینیو در پاسخ به این سوال که آیا اکنون تنها آنتونی مارسیال و مارکوس راشفورد را در خط حمله در اختیار دارد، گفت:” بله. خرید زمستانی؟ نمی دانم. واقعا نمی دانم اما از شیوه عملکرد بازیکنان راضی هستم؛ از اشتیاق آنها و هیچ شکایتی از بازیکنانم ندارم.”

 

در این دیدار کرگ پاوسون، داور بازی، برخورد توپ به دست مایا یوشیدا، مدافع ساوتهمپتون در محوطه جریمه را پنالتی اعلام نکرد. مورینیو درباره این اتفاق گفت:” بله، این اتفاق برای من ناراحت کننده بود و فکر می کنم برای داور هم بود. او داور فوق العاده ای است؛ یکی از آینده دارترین داورهای اروپا. برای او هم بد بود. من از کنار زمین تماشا می کردم و برایم کاملا واضح بود.”

مورینیو: زلاتان یک ماه غایب خواهد بود

همچنین ببینیدپیش بازی فیورنتینا – میلان

کد خبر: ۱۴۸۴۲۰۳/۴۲

زمان: ۲۲:۵۲  
۱۳۹۶/۱۰/۰۸لینک منبع

پاسخ دهید