پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
فرماندار خاتم: دستاوردهای انقلاب اسلامی باید به نسل جدید منتقل شود در اخبار سیاسی

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا فرجام فاضلی روز شنبه درجلسه برنامه ریزی ایام الله دهه فجر اظهار داشت: معرفی دستاوردهای انقلاب و تبیین خدمات نظام مهمترین مولفه در برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان خاتم است.
وی گفت: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای جوانان امروزی که آینده سازان کشور هستند امری ضروری است؛ باید جوانان هرچه بهتر و بیشتر با اهداف و آرمان‌های انقلاب آشنا شوند.
فاضلی افزود: دهه فجر بهترین فرصت برای بازبینی کارنامه عملکرد مدیران است و باید دستاوردهای نظام و انقلاب را به عموم شهروندان معرفی کرد.
فرماندار خاتم با بیان این که دلیل اصلی شکل‌گیری انقلاب اسلامی حضور مردم بود، تصریح کرد: در شکل گیری اقلاب مردم و مسئولان متحمل سختی های زیادی شدند تا این امینتی را که امروز شاهد آن هستیم به دست آوردند.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به تقارن دهه فجر با ایام فاطمیه ضمن حفظ حرمت این ایام، برنامه‌های دهه فجر باشکوه‌ برگزار شود.
وی همچنین از مدیران ادارات خواست تا عملکرد و کارهایی اجرایی انجام شده در دولت را در این هفته به اطلاع مردم برسانند و در این زیمنه اطلاع رسانی داشته باشند.
فرماندارخاتم از تشکیل چندین کمیته در سطح شهرستان خبر داد و اظهار داشت: شرح وظایف به هر یک از کمیته ها ابلاغ شده و با برنامه ریزی های صورت گرفته امسال برنامه ها متنوع و هدفمندی را در شهرستان خواهیم داشت.
هرات مرکز شهرستان خاتم در فاصله ۲۴۰ کیلومتری از شهر یزد واقع شده است.
۷۵۳۴/ ۶۱۹۷ خبرنگار: شهلا حیدری** انتشار: فلاح
irnayazdd@

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : فرماندار خاتم: دستاوردهای انقلاب اسلامی باید به نسل جدید منتقل شود

فرماندار خاتم: دستاوردهای انقلاب اسلامی باید به نسل جدید منتقل شود

۱۳ January 2018 | 8:47 pmلینک منبع

پاسخ دهید