پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
هزینه اقامت یک شب در اهواز چقدر تمام می‌شود؟ خبر اقتصادی:

هزینه اقامت یک شب در اهواز چقدر تمام می‌شود؟به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد گروه خبری نهانه به نقل از میزان، به دنبال سلسله گزارش‌های بررسی قیمت هتل‌ها در شهر‌های مختلف در این گزارش نگاهی به شهر اهواز و قیمت هتل‌های این منطقه می‌اندازیم.

هزینه اقامت اتاق‌ها با ظرفیت یک نفر در هتل پنج ستاره از مبلغ ۴۰۵ هزار تومان آغاز می‌شود، اتاق دو تخته توئین با مبلغ یک میلیون و ۹ هزار تومان تعیین شده، سوئیت با ظرفیت سه نفر یک میلیون و ۹ هزار تومان تعیین شده است.

قیمت اتاق یک تخته در هتل چهار ستاره این شهر ۲۸۳ هزار تومان، اتاق دو تخته دبل ۲۸۸ هزار تومان، اتاق سه تخته ۳۵۵ هزار تومان و سوئیت استدیو دو نفره ۴۲۵ هزار تومان قیمت دارد.

قیمت اتاق در هتل سه ستاره در شهر اهواز مبلغ اتاق یک تخته ۱۶۸ هزار تومان، اتاق دو تخته ۳۲۴ هزار تومان، اتاق چهار نفره ۴۱۰ هزار تومان اتاق سه تخته ۴۱۰ هزار تومان قیمت دارد.

انتهای پیام/

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : هزینه اقامت یک شب در اهواز چقدر تمام می‌شود؟

هزینه اقامت یک شب در اهواز چقدر تمام می‌شود؟

۳۱ March 2018 | 12:15 amلینک منبع

پاسخ دهید