2 روز ago
ورزشی

12 بازدید

تساوی ایتالیا و هلند در تورین

به گزارش “ورزش سه”، در این دیدار ابتدا این شاگردان روبرتو مانچینی بودند که با گل سیمئونه زازا پیش افتادند و این برتری را تا آخرین دقایق پایانی حفظ کردند اما در فاصله دو دقیقه به پایان بازی، آکه گل تساوی را برای نارنجی ها زد تا در نهایت بازی با نتیجه ۱-۱ به پایان برسد.

 ایتالیا بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۳ توانست به گل برسد اما داور این گل را به دلیل آفساید نپذیرفت. برتری ایتالیایی ها ادامه پیدا کرد اما بازیکنان این تیم نتوانستند در دقایق ابتدایی، موقعیت جدی دیگری روی دروازه هلند ایجاد کنند.

پس از آن نوبت نارنجی ها بود که تا اندازه ای ابتکار عمل را در دست بگیرند اما این تیم هم در ایجاد موقعیت توفیقی نداشت. در ادامه بازی متعادل شد و هر دو تیم یکی دو موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه هم داشتند که نتوانستند از آنها استفاده کنند و این نیمه با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

 

 

نیمه دوم را دو تیم متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه ۶۰ چیزی نمانده بود که هلند روی حرکت خوب ویلهنا به گل برسد اما ضربه او از بالای دروازه ایتالیا به بیرون رفت.

در مقابل این ایتالیا بود که در دقیقه ۶۷ به گل رسید. روی یک ارسال زمینی به محوطه جریمه هلند بود که فن دایک در تلاش برای دفع توپ، آن را به پای زازا کوبید و توپ در برگشت وارد دروازه شد.

دو دقیقه بعد، کریشیتو به خاطر خطای شدید روی دیپای از بازی اخراج شد تا ایتالیا ۱۰ نفره شود. هلندی ها ازاین برتری نفری استفاده کردند و سرانجام در دقیقه ۸۸ به گل تساوی رسیدند. روی ارسال دیدنی برگیس بود که توپ در مقابل دروازه به ناتان آکه رسید و او هم با ضربه سر کار را تمام کرد.

در دقایق پایانی اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

تساوی ایتالیا و هلند در تورین

همچنین ببینیداینیستا: شاید بعد از جام جهانی هم برای اسپانیا بازی کنم به گزارش “ورزش سه”، …لینک منبع

پاسخ دهید