2 روز ago
ورزشی

7 بازدید

پیروزی مراکش با گلزنی کعبی و بالهندا
کد خبر: ۱۵۲۸۳۴۱/۳۰زمان: ۰۰:۲۵  

۱۳۹۷/۰۳/۱۵بازدید: ۲۳,۳۵۱

مراکش، یکی از حریفان ایران در مرحله گروهی جام جهانی، در دیدار دوستانه موفق شد با نتیجه ۲-۱ اسلواکی را شکست بدهد.

به گزارش “ورزش سه”، در این دیدار ابتدا تیم اسلواکی با گل جان گریگوس پیش افتاد اما در ادامه شیرهای اطلس توسط ایوب الکعبی و یونس بالهندا به گل رسیدند و توانستند در این دیدار به پیروزی دست پیدا کنند.

 

مراکشی ها در نیمه اول کاملا بر بازی مسلط بودند و نمایش کاملا برتری نسبت به حریف ارائه دادند اما با توجه به عملکرد دفاعی خوب اسلواکی، نتوانستند به گل برسند. جدی ترین موقعیت های مراکش در نیمه اول روی ضربات از راه دور مبارک بوصوفا و حکیم زیاش ایجاد شد اما ضربات آنها راهی به چهارچوب دروازه اسلواکی پیدا نکرد.

 

 

در نیمه دوم، تیم اسلواکی پیش کشید و در دقیقه ۵۹ با شوت یان گئورگیوس به گل رسید اما ۵ دقیقه بعد، روی یک ضربه کرنر، ایوب الکعبی که تنها دقایقی قبل به جای خالد بوطیب به بازی رفته بود، کار را به تساوی کشید.

حملات مراکش بعد از این دو گل ادامه پیدا کرد و امین حاریث و مانوئل داکاستا می توانستند دروازه اسلواکی را باز کنند اما ضربات آنها راهی به چهارچوب دروازه حریف پیدا نکرد.

سرانجام حملات این تیم در دقیقه ۷۴ نتیجه داد و یونس بالهندا با یک ضربه تماشایی، توانست گل برتری مراکش را در این دیدار به ثمر برساند.

 

پیروزی مراکش با گلزنی کعبی و بالهندا

همچنین ببینیداشکان- کریم؛ یادگاری‌های برزیل، با تجربه‌های روسیه

کد خبر: ۱۵۲۸۴۹۹/۴۰

زمان: ۲۳:۵۸ …لینک منبع

پاسخ دهید