12 ساعت ago
ورزشی

2 بازدید

ساوتگیت: دیدار بامجروحان جنگی ارتش کمک زیادی به ما کرد
کد خبر: ۱۵۲۸۶۹۸/۳۱زمان: ۱۰:۵۳  

۱۳۹۷/۰۳/۱۷بازدید: ۱,۲۷۹

گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلیس مدعی شد که جلسه ای که تیمش با مجروحان جنگی ارتش انگلیس داشت، الهام بخش شاگردانش بوده است.

به گزارش “ورزش سه”، پیش از سفر انگلیس به مقصد روسیه برای شرکت در جام جهانی، ساوتگیت و شاگردان جوانش به دیدار مجروحان جنگی ارتش انگلیس رفتند. ساوتگیت که سعی داشت سیستمی نظامی در تیم ملی انگلیس پیاده کند، مدعی شد که دیدار با این مجروحان جنگی، الهام بخش تیمش بود.

 

 

 

 

او گفت:” ما از یک نفر از مجروحان جنگی که در کنار دوستانش صدمات بسیار جدی دیده بودند خواستیم که یک روز با بازیکنان ما بگذرانند. آنها در ابتدا کمی با ما و کادرفنی حرف زدند و سپس با بازیکنان وقت گذراندند، راجع به چیزهای مختلفی حرف زدند. آنها داستان های فوق العاده ای داشتند. دید ویژه ای به اهدافی که ما در پی آنها هستیم دارند.

 

من همواره سعی دارم کمی از موضوع نظامی گری در تیم ملی که راجع به آن صحبت می‌شود فاصله بگیرم ولی وقتی شما برای سربلندی کشورتان می‌جنگید، شباهت‌هایی بین فوتبال و ارتش وجود دارد. وقتی در شرایطی مثل شرایط ما قرار دارید، کسی که کنار شما ایستاده مهم تر از هر چیز دیگری است. داستان‌های بی نظیر و فوق العاده ای توسط آنها گفته شد و تاثیر شگرفی روی تیم داشت.”

 

ساوتگیت: دیدار بامجروحان جنگی ارتش کمک زیادی به ما کرد

همچنین ببینیدترابی مصمم و با انگیزه برای درخشش (عکس)

کد خبر: ۱۵۲۸۶۴۶/۴۵

زمان: …لینک منبع

پاسخ دهید