نامه گل‌محمدی درباره وضعیت زردپوشان تهرانی

خبرگزاری تسنیم: ناصر فریادشیران درباره نامه رضا گل‌محمدی، رئیس اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به سید شریف حسینی، مدیرکل مجامع وزارت نفت اظهار داشت: گل‌محمدی نامه خوبی را به آقای حسینی مدیرکل حسابرسی و امور مجامع نفت فرستاده که در آن نامه مقصر سقوط تیم نفت تهران به لیگ دسته اول و سایر اتفاقات را مجمع واگذاری نفت و شخص آقای کاردر (مدیرعامل شرکت ملی نفت) معرفی کرده است. این آقایان نه تیم را اداره و نه آن را به بخش خصوصی واگذار کردند.

وی ادامه داد: تهران تعداد زیادی نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد، اما جز سعید موسوی و کواکبیان کسی به حال این تیم رسیدگی نمی‌کند. تیم نفت بچه سر راهی شده است و کسی به آن اهمیت نمی‌دهد. نفت ۴۰ میلیارد بدهی دارد و از سه سال پیش هیچ پولی به کادرفنی‌اش پرداخت نشده است. الان تیم به دلیل عدم صلاحیت آقایان و شخص آقای کاردر سقوط کرده است. در سطح وزارت نفت هم نگاه تبعیض‌آمیزی به ورزش استان تهران می‌شود. من نمی‌دانم تفاوت نفت تهران با تیم‌های پارس جنوبی و نفت مسجد سلیمان چه چیزی است. حتی سایر تیم‌های نفت هم مورد حمایت استاندار و فرماندار هستند، اما نفت تهران به افراد بی‌کفایت سپرده شده است.

مربی تیم فوتبال نفت تهران تصریح کرد: این نامه در حال پیگیری است، اما این پیگیری منجر به این خواهد شد که انحلال کامل تیم نفت اعلام شود و تهران دیگر تیمی در لیگ دسته اول و تیم‌های پایه نخواهد داشت. سه بازیکن به نام‌های بیرانوند، امیری و پورعلی‌گنجی که در جام جهانی بازی کردند، حاصل تیم نفت بودند. اکنون همه تیم‌ها خودشان را آماده حضور در مسابقات می‌کنند، اما تیم نفت نه مربی دارد، نه ساختاری و فقط یک اسم است.نامه گل‌محمدی درباره وضعیت زردپوشان تهرانیلینک منبع

پاسخ دهید