فروش ۱۷ میلیاردی سه فیلم کمدی

خبرگزاری میزان: “سام درخشانی” بازیگر سینما و تلویزیون این روز‌ها به یکی از چهره‌های پرفروش سینمای ایران مبدل شده است. وی اکران تابستان را با سه فیلم پرفروش پشت سر می‌گذارد.

“سام درخشانی” بازیگر سینما و تلویزیون این روز‌ها به یکی از چهره‌های پرفروش سینمای ایران مبدل شده است. وی اکران تابستان را با سه فیلم پرفروش پشت سر می‌گذارد.

سینمای ایران در سال‌های گذشته نشان داده که تمامی تمرکز خود را صرفاً برای گیشه و فروش هرچه بیشتر گذاشته است. این تمرکز تا جایی پیش رفته که بسیاری از بازیگران سینمای جدی ایران بار خود را بسته به سمت کمدی هجوم آورده اند.

کارگردانان نیز بنا به خواسته دفاتر پخش و تهیه کنندگان قید آثار محتواگرا و درام‌های جدی را زده و هر چه دارند را خرج تولید و پخش آثار کمدی می‌کنند. آثاری که شاید هیچ گامی در سینمای ایران رو به جلو بر نمی‌دارد، اما از لحاظ فروش تهیه کننده را تامین خواهد کرد.

“سام درخشانی” بازیگری است که تا سال‌ها قبل تنها در تلویزیون فعالیت می‌کرد. درخشانی البته در تلویزیون همواره حضوری موفق داشت و توانسته بود خود را در نقش‌های متفاوتی محک بزند.

وی متولد ۱۳۵۴ در تهران است. وی فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال ۱۳۷۸ با فیلم دلباخته آغاز کرد. وی از آن سال حضور سینمایی جسته گریخته‌ای داشت و هیچگاه تداومی در سینما نداشت.

سال ۱۳۹۷ نقطه عطفی برای سام درخشانی محسوب می‌شود. این بازیگر کنونی سینما با ثبت تجربه موفق فیلم “خوب بد جلف” در گیشه سال ۹۶، امسال را کاملاً با تمرکز روی گیشه آغاز کرد. وی حتی طی گفت و گویی که داشت اعلام کرد از اینکه بازیگر گیشه داری باشد بسیار خوشحال است.

حال درخشانی در اکران تابستان سینمای ایران با سه فیلم حضور دارد. درخشانی هم اکنون سه فیلم “خجالت نکش” به کارگردانی “رضا مقصودی”، “تگزاس” ساخته مسعود اطیابی و همچنین “دشمن زن” به کارگردانی “کریم امینی” را در چرخه اکران می‌بینید. این سه فیلم در مجموع ۱۸ میلیارد تومان فروش داشته اند.

حال دیگر درخشانی صرفاً بازیگری تازه وارد در سینما نیست. او توانسته گیشه پررونقی برای خود مهیا کند و همین امر باعث شده تا وی هم اکنون دو فیلم دیگر با نام‌های “پالتو شتری” و “تخته گاز” را در انتظار اکران داشته باشد.

بهشت آبی، مجموعه همسفر، خانه پدری، دلباخته، و اخیراً هم در سریال سال‌های برف و بنفشه و ما چند نفر و روز‌های زیبا و نابرده رنج و دارا و ندار و سریال پژمان، رؤیای گنجشکها، آوای باران، پشت بام تهران، همه چیز آنجاست و خوب بد جلف از جمله آثاری است که درخشانی در آن‌ها نقش آفرینی کرده‌است.فروش ۱۷ میلیاردی سه فیلم کمدیلینک منبع

پاسخ دهید