حضور متفاوت مجید صالحی در سینمای کمدی +تصاویر

خبرگزاری میزان: فیلم سینمایی “من دیوانه نیستم” به کارگردانی “علیرضا امینی” از جهارشنبه هفته جاری اکران خود در سینما‌های کشور آغاز خواهد کرد.

این فیلم با درون مایه اجتماعی از جمله آثار کمدی سینمای ایران در سال ۱۳۹۷ محسوب می‌شود. تاکنون اکثریت آثار پرفروش گیشه در سال ۹۷ را آثار کمدی به خود اختصاص داده اند و تنها دو فیلم “لاتاری” و “به وقت شام” توانستند در برابر آثار کمدی فروش بسیار خوبی را به ثبت برسانند.

پیش بینی می‌شود با توجه به تعداد بازیگران زیاد و مطرح کمدی در فیلم علیرضا امینی این فیلم بتواند شانس بالایی برای فروش در تابستان امسال را داشته باشد.

حضور متفاوت مجید صالحی در سینمای کمدی +تصاویر

“من دیوانه نیستم” داستان زندگی تعدادی بیمار روانی را در یک آسایشگاه در وسط جزیره‌ای در شمال کشور روایت می‌کند. فیلم به تهیه کنندگی “مرتضی شایسته” ساخته شده و پخش آن را هدایت فیلم بر عهده گرفته است.

“مجید صالحی” بازیگر پرکار سینما نقش اول مرد این فیلم را بر عهده دارد. صالحی که تجربه نه چندان موفقی را در آثار جدی به ثبت رسانده بار دیگر با فیلمی کمدی به عرصه باز خواهد گشت. حضور صالحی در “من دیوانه نیستم” در حالی رخ می‌دهد که وی هم اکنون نخستین اثر سینمایی خود در مقام کارگردان را در دست تولید دارد.

صالحی برای اولین بار در سینما دست به کارگردانی زده و فیلم سینمایی “زیر نظر” را برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده می‌کند. رضا عطاران بازیگر پرفروش این سال‌های سینما نخستین بازیگری است که به فیلم صالحی پیوسته است.

علاوه بر مجید صالحی بازیگرانی همچون مهران احمدی، برزو ارجمند، محمدرضا داوودنژاد، محمدرضا هدایتی، پژمان جمشیدی و هادی کاظمی در فیلم من دیوانه نیستم به ایفای نقش پرداخته اند.

پژمان جمشیدی بازیگر این فیلم به عنوان یکی از پرکارترین بازیگران اکران در سال ۱۳۹۷ محسوب می‌شود. وی سال گذشته با نامزد شدن در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر توانست تحسین همگان را به همراه داشته باشد. وی برای فیلم “سوء تفاهم” ساخته احمدرضا معتمدی به این نامزدی رسید.

مهران احمدی نیز که امسال اولین فیلم سینمایی خود با نام “مصادره” در چرخه اکران داشت از دیگر بازیگران کمدی این فیلم است. احمدی توانست با حضور عطاران پرفروش‌ترین فیلم سال ۹۷ را تا اینجای کار به نام خود ثبت کند.

سایر عوامل فیلم سینمایی “من دیوانه نیستم” به شرح زیر است: مدیرتولید: مجتبی متولی، نویسندگان: علیرضا امینی و دانیال مقدم، مدیر فیلمبرداری: فرشاد گل سفیدی، آهنگساز: بهنام ابطحی، صدابردار: میثم یاردیلو، طراح صحنه ولباس: سهیل میرسپاسی، طراح گریم: امید گل زاده، بازیگرشان: مهران احمدی، مجید صالحی، برزو ارجمند، هادی کاظمی، محمدرضا هدایتی، سیروس کهوری نژاد، محمدرضا داوودنژاد، دانیال مقدم، امید روحانی، مهدی ماهانی و پژمان جمشیدی، سایر بازیگران: پانته آ. مهدی نیا، پوریا میان دهی، سیاوش جعفری، حسام حمیدی، محمدرضا موهبتی، وحید ثابت قدم، شیما مرزی، شهریار حیدری، پژواک ایمانی، علیرضا شریعتی، شهرام فارابی، محمد طایفه و بازیگر خردسال: ماهک خرسندیحضور متفاوت مجید صالحی در سینمای کمدی +تصاویرلینک منبع

پاسخ دهید