11 ساعت ago
ورزشی

2 بازدید

واکنش نماینده تهران به دستگیری هواداران استقلال
کد خبر: ۱۵۴۱۷۱۹/۱۳زمان: ۰۱:۵۳  

۱۳۹۷/۰۵/۰۷بازدید: ۷,۹۴۸

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی به دستگیری تماشاگران استقلال واکنش نشان داد.

به گزارش “ورزش سه”، هواداران استقلال که از عملکرد این باشگاه در نقل و انتقالات و عدم حمایت مسؤولان ورزشی کشور ناراضی بودند، در بازی هفته اول این تیم برابر پیکان شعارهایی علیه مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان داشتند و پیش از آن نیز با حضور مقابل این وزارت‌خانه اعتراضات خود را نشان دادند.

اعتراض‌هایی که هواداران استقلال مقابل وزارت ورزش و جوانان داشتند و شعارهایی که علیه سلطانی‌فر سر دادند، در نهایت موجب دستگیری تعدادی از آنها شد تا دیگر طرفداران استقلال این کار را ادامه ندهند.

اکنون پروانه سلحشوری، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پیامی اعلام کرد به این موضوع مهم و همچنین مشکلات باشگاه استقلال رسیدگی می‌کند که متن اطلاعیه او را در زیر می‌خوانید:

«این روزها تعداد زیادی از هواداران تیم پُرطرفدار استقلال تهران با ارسال پیام خواستار حمایت اینجانب و پیگیری مشکلات این تیم شدند. بیشتر گلایه آنها هم در خصوص بی‌تفاوتی وزیر نسبت به مسائل مدیریتی تیم، جذب بازیکن، دخالت نزدیکان وزیر در امور تیم‌ها، و تبعیض بود. با وجود اعتراضات بحق هواداران، این چند روز در صدد شنیدن خواسته‌های آنان بودم تا مشکلات را طی جلسه‌ای با مسئولان وزارت با آنها در میان گذاشته و تا حصول نتیجه هم قصدی مبنی بر انتشار پیام نداشتم اما امروز خبری بسیار تاسف‌آور شنیدم که هواداران استقلال بدلیل اعتراض به وزیر ورزش شناسایی و بازداشت شدند!

در میان انبوه فساد اقتصادی، کسانی بازداشت شدند که شاید تنها دلخوشی‌شان از زندگی همین فوتبال است. نه مال و منالی دارند و نه دست‌شان در بیت‌المال است. با وجود این همه فقر و فساد اقتصادی و بیکاری که جامعه بدان مبتلا شده و جوانان ما تفریح و دلخوشی چندانی ندارند، آیا انصاف است که با جوانان یک کشور این چنین برخورد کنیم.

قطعا وضعیت بازداشت‌شدگان و دلیل بازداشت آنها و همچنین وضعیت تیم و خواسته‌های هواداران را پیگیری و نتیجه را خدمت استقلالی‌های عزیز عرض خواهم کرد.

نباید اعتراضات مدنی مردم را به تهدید و بازداشت کشانید. اعتراض هواداران باید توسط مسئولان شنیده و پیگیری شود.»

 

واکنش نماینده تهران به دستگیری هواداران استقلال

همچنین ببینیدخرید جدید رئال در فهرست تیم جوانان باشگاه!

کد خبر: ۱۵۴۱۵۰۴/۳۱

زمان: …لینک منبع

پاسخ دهید