به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، اوشین ساهاکیان شامگاه دوشنبه در حاشیه مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا در گرگان در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: هنوز تیم‌های لیگ برتر بسکتبال به طور جدی با بازیکنان وارد مذاکرده نشده‌اند زیرا جلسه هماهنگی برگزاری لیگ برتر بسکتبال ۱۰ روز دیگر برگزار می‌شود و پس از آن مذاکرات برای یارگیری آغاز خواهد شد.

وی افزود: از حضور در تیم شهرداری گرگان خوشحال خواهم شد زیرا بسکتبال گرگان هواداران زیادی دارد که فوق العاده هستند و امیدوارم همواره شان این تیم در لیگ برتر حفظ شود.

وی تصریح کرد: پیش از برگزاری جلسه هماهنگی برگزاری لیگ برتر بسکتبال چیزی مشخص نیست و کسی از قوانین فصل جدید لیگ برتر اطلاعی ندارد، باید این جلسه برگزار شود و سپس پیشنهادها را بررسی کنم.

بازیکن سابق تیم ملی بسکتبال ایران در خصوص خداحافظی‌اش از تیم ملی گفت: دلیل اصلی این خداحافظی مشکلات شخصی‌ام بود و احساس کردم باید جا را برای جوان‌ترها باز کنم.

ساهاکیان اضافه کرد: تیم ملی بازی‌های آسیایی جاکارتا را در پیش دارد و با خداحافظی من از تیم ملی، بازیکنان جوان می‌توانند در این رقابت‌ها و همچنین مقدماتی جام جهانی فرصت بازی پیدا کنند.

پایگاه خبری نهانه – کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: دوست دارم برای گرگان بازی کنم/ هواداران گرگانی فوق العاده هستند

دوست دارم برای گرگان بازی کنم/ هواداران گرگانی فوق العاده هستندلینک منبع

پاسخ دهید