به گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه خبری نهانه به نقل از فارس،‌ مراسم قرعه‌کشی فیلم‌های سینمای رسانه در سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر، پیش از ظهر امروز(چهارشنبه ۱۹ دی) با حضور نمایندگان رسانه‌ها و تعدادی از سینماگران در پردیس سینمایی ملت انجام شد.

نمایش فیلم‌های جشنواره فیلم فجر برای اهالی رسانه از روز چهارشنبه ۱۰ بهمن در پردیس ملت آغاز می‌شود. مراسم اختتامیه روز ۲۲ بهمن برگزار خواهد شد. جشنواره به مناسبت ایام فاطمیه روزهای ۱۹ و ۲۰ بهمن تعطیل خواهد بود.

در هر روز چهار سانس به نمایش فیلم‌ها اختصاص دارد.

سعید الهی کارشناس سینما، قرعه را به نام فیلم پویانمایی «بنیامین» کشید و این فیلم با قرعه محسن عنایتی کارگردان فیلم دوشنبه پانزدهم بهمن ماه در سانس اول اکران خواهد شد.

امیرحسین اشرفی از دبیران و خبرنگاران باسابقه، قرعه را به نام فیلم‌های کوتاه کشید و براساس قرعه محمد کارت و سوگل رضوانی از سازندگان فیلم کوتاه قرعه روز نمایش فیلم‌های کوتاه در روز چهارشنبه ۱۷ بهمن سانس اول درآمد.

علی افشار از سردبیران و خبرنگاران باسابقه سینما قرعه را به نام فیلم «تمام چیزهایی که جایشان خالی است» به کارگردانی زینب تبریزی برداشت که براساس قرعه‌ای که زینب تبریزی کشید این فیلم پنج شنبه هجدهم بهمن ماه در سانس اول پخش خواهد شد.

شاهین امین از سردبیران و منتقدان برجسته سینما، قرعه انیمیشن آخرین داستان را از گوی درآورد و براساس قرعه اشکان رهگذر کارگردان این فیلم، این انیمیشن در تاریخ پنج‌شنبه ۱۱ بهمن سانس اول به نمایش درخواهد آمد.

جلیل اکبری صحت، قرعه پویانمایی «شب آفتابی» را کشید و روز نمایش این فیلم براساس قرعه علی مدنی کارگردان این اثر، سیزدهم بهمن سانس اول خواهد بود.

محمدصادق لواسانی قرعه را به نام فیلم مستند «دلبند» کشید و با قرعه الهه نوبخت تهیه‌کننده فیلم، این اثر یکشنبه ۱۴ بهمن سانس اول به نمایش درخواهد آمد.

قرعه «نت‌های مسی یک رویا» را مجید توکلی خبرنگار دیروز و فیلمساز امروز کشید و رضا فرهمند زمان نمایش فیلم را پانزدهم بهمن سانس اول تعیین کرد.

 

 

زهرا چخماقی از خبرگزاری صدا و سیما با نقد‌های آتشینش در بیست و سی قرعه «بهارستان، خانه ملت» را کشید و بابک بهداد قرعه زمان نمایش فیلم را به تاریخ جمعه دوازدهم بهمن ماه کشید.

قرعه «خانه ابری برای تو» را هوشنگ حسینی خبرنگار باسابقه درآورد و مهدی بخشی مقدم کارگردان این فیلم به روی سن آمد و قرعه زمان نمایش این فیلم را به چهارشنبه ۱۰ بهمن سانس اول کشید.

الهام حسامی قرعه نمایش فیلم‌های بخش سودای سیمرغ را کشید و اسم فیلم «قصر شیرین» را از گوی درآورد. بازیگر کودک فیلم رضا میرکریمی نیز سانس سوم جمعه دوازدهم بهمن را تعیین کرد.

مهدی خرمدل از خبرنگاران و دبیران باسابقه و مستندساز جدید قرعه فیلم معکوس را کشید و محمد خوشنام سرمایه گذار این فیلم قرعه سانس چهارم چهارشنبه دهم بهمن را برای نمایش این فیلم کشید.

هادی داداشی از روزنامه نگاران حوزه سینما قرعه فیلم «جان‌دار» را کشید و حسین امیری دوماری و پدرام پورامینی کارگردان‌های این فیلم پنجشنبه هجدهم بهمن سانس سوم را برای نمایش این فیلم انتخاب کردند.

پوریا ذوالفقاری منتقد سینما قرعه فیلم «حمال طلا» را کشید و تورج اصلانی کارگردان این فیلم قرعه سانس دوم روز یکشنبه بیست و یک بهمن را برای نمایش این فیلم از گلدان بیرون کشید.

تورج اصلانی کارگردان فیلم «حمال طلا»: «خیلی خوشحال و امیدوارم که فیلم‌ها در جشنواره امسال بدرخشند و ما هم خیلی خوشحالیم از شرکت در جشنواره».

علی رستگار از روزنامه‌نگاران خوش‌ذوق قرعه فیلم «مردی بدون سایه» را بیرون کشید و براساس قرعه کریمی مجری طرح این فیلم سانس چهارم دوشنبه پانزدهم بهمن ماه برای نمایش این فیلم انتخاب شد.

رها رستمی دختر محمدرضا رستمی روزنامه‌نگار فقید قرعه فیلم «دیدن این فیلم جرم است» را بیرون کشید و محمد شفاپور نماینده فیلم قرعه سانس دوم سه‌شنبه شانزدهم بهمن را برای این فیلم مشخص کرد.

محمد صابری قرعه فیلم «شبی که ماه کامل شد» را کشید و با قرعه محمدحسین قاسمی تهیه‌کننده، این فیلم یکشنبه چهاردهم بهمن در سانس چهارم به نمایش درخواهد آمد.

شهنام صفاجو قرعه فیلم «درخونگاه» را کشیده و منصور سهراب‌پور تهیه کننده قرعه پنجشنبه یازدهم بهمن سانس چهارم را برای این فیلم کشید.

اکبر عبدالعلی‌زاده منتقد و روزنامه‌نگار باسابقه قرعه فیلم «خون خدا» را کشید و مرتضی علی‌عباس میرزایی سانس دوم یکشنبه چهاردهم بهمن را برای نمایش این فیلم تعیین کرد.

علی علایی منتقد باسابقه قرعه فیلم «قسم» را از گوی بیرون آورد و الهام غفوری تهیه‌کننده این فیلم سانس چهارم پنجشنبه هجدهم بهمن را برای نمایش این فیلم کشید.

بهمن عبداللهی قرعه فیلم «غلامرضا تختی» را کشید و محمدرضا منصوری مجری طرح این فیلم قرعه سانس دوم چهارشنبه دهم بهمن را برای نمایش این فیلم مشخص کرد.

امیرحسین غضنفری عکاس قرعه فیلم «ماجرای نیمروز۲؛ رد خون» را کشید و سیدمحمود رضوی تهیه‌کننده سانس آخر روز آخر جشنواره یکشنبه بیست و یکم بهمن را برای نمایش این فیلم کشید.

پرستو فرهادی روزنامه‌نگار، قرعه فیلم «سال دوم دانشکده من» را کشید و براساس قرعه مسعود ردایی و رسول صدرعاملی تهیه‌کننده و کارگردان، این فیلم در سانس سوم چهارشنبه دهم بهمن به نمایش درمی‌آید.

مازیار فکری ارشاد منتقد باسابقه سینما قرعه فیلم «بنفشه آفریقایی» را بیرون آورد و علیرضا شجاع‌نوری تهیه‌کننده سانس دوم پنجشنبه یازدهم بهمن را برای نمایش این فیلم از گوی بیرون کشید.

خدایار قاقانی، خبرنگار، منتقد و مستندساز نام فیلم «آشفتگی» را از گلدان بیرون کشید و فریدون جیرانی تهیه‌کننده و کارگردان این فیلم سانس اول روز یکشنبه بیست و یکم بهمن را برای نمایش این فیلم مشخص کرد.

محمد کلهر روزنامه‌نگار قرعه فیلم «یلدا» را بیرون کشید و ارسنجانی جانشین مجری طرح و بهناز جعفری بازیگر این فیلم به روی سن آمدند و بهناز جعفری قرعه سانس دوم دوشنبه پانزدهم بهمن را برای نمایش این فیلم از گلدان بیرون کشید.

فریبرز گلبن از منتقدان باسابقه سینما قرعه «تیغ و ترمه» را کشید و براساس قرعه علی قائم‌مقامی تهیه‌کننده، این فیلم در سانس سوم پنجشنبه یازدهم بهمن به نمایش درخواهد آمد.

رضا منتظری خبرنگار قرعه «جمشیدیه» را کشید و یلدا جبلی کارگردان و محمدصادق آذین تهیه‌کننده به روی سن آمدند و بر اساس قرعه محمدصادق آذین، این فیلم در سانس سوم دوشنبه پانزدهم بهمن به نمایش درمی‌آید.

آذر معماریان و امید معلم همسر و فرزند زنده‌یاد علی معلم قرعه فیلم «متری شش و نیم» را کشیدند و سیدجمال ساداتیان سانس دوم چهارشنبه هفده بهمن را برای نمایش این فیلم تعیین کرد.

آذر معماریان که برای قرعه کشیدن روی سن آمده بود در سخنانی گفت: خیلی خوشحالم که بعد از مدت‌ها چهره های شیرین سینماگران را می بینم می‌خواهم از دست اندرکاران خواهشی کنم که لطفا به فکر یک کاخ مناسب جشنواره پس از سی و هفت سال باشند.

علیرضا مرادی از خبرنگاران باسابقه حوزه سینما قرعه فیلم «مسخره‌باز» را کشید و ماهان حیدری جانشین تهیه‌کننده سانس دوم شنبه سیزدهم بهمن را برای نمایش این فیلم مشخص کرد.

علیرضا مجمع خبرنگار و منتقد سینما قرعه فیلم «پالتو شتری» را کشید و مهدی علی‌میرزایی کارگردان این فیلم سانس چهارم سه‌شنبه شانزدهم بهمن را برای نمایش این فیلم کشید.

امیرحسین مکاریانی قرعه فیلم «طلا» را کشید و ساداتیان به نمایندگی از عوامل سانس سوم یکشنبه چهاردهم بهمن را برای نمایش این فیلم تعیین کرد.

اکرم محمدی روزنامه‌نگار نام فیلم «بیست‌وسه نفر» را کشید و براساس قرعه مجتبی فرآورده تهیه‌کننده فیلم، سانس سوم روز شانزدهم بهمن برای نمایش این فیلم مشخص شد.

بشیر جعفری روزنامه‌نگار نام فیلم «سمفونی نهم» را بیرون کشید و زینب تقوایی تهیه‌کننده این فیلم سانس چهارم روز جمعه دوازدهم بهمن را برای نمایش این فیلم تعیین کرد.

کامران ملکی منتقد باسابقه سینما نام فیلم «سرخپوست» را کشید و براساس قرعه نیما جاویدی کارگردان این فیلم، سانس چهارم چهارشنبه هفدهم بهمن ماه برای نمایش این فیلم مشخص شد.

محمدرضا مقدسیان منتقد نام فیلم «زهرمار» را از گوی بیرون کشید و سیدجواد رضویان کارگردان و جواد نوروزبیگی تهیه‌کننده این فیلم به روی سن رفتند و براساس قرعه سیدجواد رضویان سانس چهارم شنبه سیزدهم بهمن برای نمایش این فیلم تعیین شد.

سحر قناعتی خبرنگار قرعه فیلم «ناگهان درخت» را بیرون کشید و مهدی معزی به نمایندگی از عوامل به روی سن رفت و قرعه سانس دوم جمعه دوازدهم بهمن را برای نمایش این فیلم از گلدان بیرون کشید.

مریم قربانی روزنامه‌نگار نام فیلم «سونامی» را بیرون کشید و میلاد صدرعاملی کارگردان و علی سرتیپی تهیه‌کننده این فیلم قرعه سانس دوم پنجشنبه هجدهم بهمن را برای نمایش این فیلم مشخص کردند.

مریم واحدی روزنامه‌نگار به روی سن رفت و «ایده اصلی» آخرین قرعه مانده در گلدان را کشید و آزیتا موگویی کارگردان و تهیه‌کننده فیلم هم سانس سوم چهارشنبه هفدهم بهمن را برای نمایش این فیلم تعیین کرد.

انتهای پیام/

پایگاه خبری نهانه – کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : جدول نمایش فیلم‌های جشنواره فجر قرعه‌کشی شد

جدول نمایش فیلم‌های جشنواره فجر قرعه‌کشی شدلینک منبع

پاسخ دهید