15 ساعت ago
ورزشی

1 بازدید

آلگری: دیبالا برای توازن تیم، در ترکیب نبود
کد خبر: ۱۵۹۰۷۳۲/۳۰زمان: ۰۰:۲۲  

۱۳۹۷/۱۱/۲۲بازدید: ۸,۶۶۰

مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، پس از پیروزی ۳-۰ مقابل ساسولو، از وویژک شزنی به دلیل عملکرد خوبش تقدیر کرد و دلیل نیمکت نشینی پائولو دیبالا را هم توضیح داد.

به گزارش “ورزش سه”، یووه در این دیدار شروع چندان خوبی نداشت اما در نهایت با گل های سامی خدیرا، کریس رونالدو و امره جان موفق شد در این دیدار به پیروزی برسد.

آلگری در پایان بازی به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:” ساسولو خیلی توپ را در زمین خوب به گردش درآورد و بیش از سایر تیم های سری آ، توپ را در اختیار داشت.

ما بازی را با یک پاس اشتباه آغاز کردیم و شزنی یک واکنش استثنایی داشت که می توانست به راحتی یک پنالتی باشد. ما سرانجام بازی خودمان را شروع کردیم و فدریکو برناردسکی را مامور مهار استفانو سنسی کردیم تا کانال های پاسکاری آنها را قطع کند.”

 

 

دیبالا در این دیدار در ۷ دقیقه پایانی به میدان رفت و آلگری در مورد او گفت:” من تیم را به دلیل اینکه گلی دریافت نکرد، مسئله ای که خیلی مهم است،  تحسین می کنم. ما در فرم خوبی هستیم. رونالدو و دیبالا مطمئنا می توانند در کنار هم بازی کنند و بازی خواهند کرد اما نیاز داریم که همه سخت کار کنند تا توازن تیم حفظ شود. همه اینها به این بستگی دارد که مقابل چه تیمی بازی کنید.

اگر حریف خیلی بسته بازی کند، باید توپ را در اطراف به گردش دربیاورید. اگر فضایی باقی بگذارند، باید توپ را بین خطوط بفرستید. ساسولو خط میانی قدرتمندی دارد؛ بنابراین من به این شکل توازن تیم را حفظ کردم.”

آلگری: دیبالا برای توازن تیم، در ترکیب نبود

همچنین ببینیددر سکوت نقش جهان پیش به سوی صدر؛/ گزارش زنده: سپاهان ۲ – سپیدرود صفر …لینک منبع

پاسخ دهید