9 ساعت ago
ورزشی

3 بازدید

اشلی یانگ:/ سولسشر مثل فرگوسن وسواس برنده شدن دارد
کد خبر: ۱۵۹۰۸۳۱/۳۱زمان: ۱۳:۵۰  

۱۳۹۷/۱۱/۲۲بازدید: ۴۱۶


اشلی یانگ:

اشلی یانگ، مدافع – هافبک منچستریونایتد معتقد است که اوله گونار سولسشر وسواس بردن دارد و برای همین توانسته موفقیت‌های چشم گیری در یونایتد به دست آورد.

به گزارش “ورزش سه”، سرمربی ۴۵ ساله به عنوان مربی موقت هدایت یونایتد را پس از اخراج مورینیو برعهده گرفت و توانست ۱۰ پیروزی در ۱۱ بازی اش کسب کند و شکست ناپذیر باقی بماند. یونایتد با سولسشر به جمع ۴ تیم برتر رسیده و برای کسب سهمیه می‌جنگد. آنها فولام را ۳-۰ شکست دادند و روند فوق العاده شان را همچنان ادامه دادند و حال اشلی یانگ به تمجید از سرمربی تیمش پرداخت.

 

 

 

 

او گفت:” وقتی اوله گونار سولسشر آمد، اتفاقی رخ داد. انگار که سرالکس فرگوسن برگشت. زیرا او با مایک فلان (دستیار سابق فرگوسن) و مایکل کریک همکاری می‌کند و همچنین اوله گونار دقیقا می‌داند که بازی کردن برای یونایتد چه معنایی دارد، او در مورد تلاش بازیکنان برای کسب پیروزی و عطش بازیکنان برای موفقیت، وسواس دارد.

 

اشلی یانگ راجع به سرالکس فرگوسن گفت:” او خیلی به ندرت در رختکن صحبت می‌کرد ولی شخصیتی داشت که به محض شروع کردن حرف‌هایش، همه بازیکنان ساکت شده و به حرف هایش گوش می‌کردند. امروز متوجه می‌شوم که چقدر خوش شانس بودم که تحت هدایت او بازی کردم و به این موضوع افتخار می‌کنم.

اشلی یانگ:/ سولسشر مثل فرگوسن وسواس برنده شدن دارد

همچنین ببینیدآلگری: دیبالا برای توازن تیم، در ترکیب نبود

کد خبر: ۱۵۹۰۷۳۲/۳۰

زمان: …لینک منبع

پاسخ دهید