7 ساعت ago
ورزشی

1 بازدید

توخل: شانس صعود ما و یونایتد هر کدام ۵۰% است

به گزارش “ورزش سه”، پاری سن ژرمن در شرایطی مهمان منچستریونایتد خواهد بود که ستاره هایی چون نیمار و ادینسون کاوانی را در اختیار نخواهد داشت و توخل در مورد احتمال محول شدن وظایف این دو ستاره به کیلیان امباپه گفت.

 

 

دیدار با منچستریونایتد: “بازی کردن در برابر منچستر یونایتد یکی از سخت ترین چالش هایی است که می توانید داشته باشید. در هنگام پایان مرحله گروهی ما شرایط بسیار خوبی داشتیم. شانس صعود هر یک از دو تیم ۵۰ درصد است.

 

ما همیشه گفتیم نباید در ماه دسامبر یا ژانویه در مورد یونایتد صحبت کرد و شرایط این تیم فقط در ماه فوریه اهمیت دارد. تکلیف بازی در پایان بازی برگشت معلوم می شود اما ما در بازی برگشت در پاریس راحت تر خواهیم بود.

 

ما پاریس هستیم و قرار نیست تغییری در سبک بازی ما ایجاد شود و ما نمی خواهیم DNA تیم را تغییر دهیم. منچستر یونایتد بسیار شجاعانه بازی می کند و ما باید در هر شرایطی در سطح بالایی بازی کنیم.”

 

 

سبک بازی امباپه: “ما نمی خواهیم همه فشار را روی امباپه قرار دهیم، اما چرا که نه؟ او امباپه است و کیفیت لازم را نیز دارد. نمی توان تمام وظیفه نیمار و ادینسون کاوانی را روی دوش امباپه قرار دهیم. او باید با اعتماد به نفس و با حساب کردن روی پاس همبازیانش بازی کند. ما می دانیم که ما قادر به کمک به امباپه هستیم و او نیز باید آزادانه در میان بازی کند.”

 

اهمیت غیبت نیمار: “آیا اگر منچستریونایتد نیز بازیکنانی مانند پل پوگبا و مارکوس راشفورد را در اختیار نداشته باشد مشکلی نخواهد داشت؟ شما نمیتوانید بازیکنانی مانند نیمار را جایگزین او کنید. ما از غیبت نیمار خیلی ناراحت هستیم و دیگر بازیکن کلیدی غایب ما نیز ادینسون کاوانی است.”

توخل: شانس صعود ما و یونایتد هر کدام ۵۰% است

همچنین ببینیدتوجیه سوارز برای دومین تساوی متوالی بارسا

کد خبر: ۱۵۹۰۷۳۸/۲۹

زمان: ۰۱:۳۰ …لینک منبع

پاسخ دهید