9 ساعت ago
ورزشی

3 بازدید

بوفون: غیبت نیمار، یک مشکل برای PSG است
کد خبر: ۱۵۹۰۹۵۰/۳۰زمان: ۰۰:۲۰  

۱۳۹۷/۱۱/۲۳بازدید: ۱,۷۱۱

جانلوئیجی بوفون، دروازه بان باتجربه پاری سن ژرمن، معتقد است که غیبت نیمار در دیدار فردا شب مقابل منچستریونایتد در چمپیونزلیگ، برای این تیم دردسر ساز خواهد شد.

به گزارش “ورزش سه”، پاریسی ها در حالی فردا شب در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میهمان منچستریونایتد هستند که نیمار به دلیل مصدومیت از ناحیه پا که در دیدار مقابل استراسبورگ برایش به وجود آمد، در این دیدار غایب خواهد بود.

علاوه بر نیمار، ادینسون کاوانی و مارکو وراتی نیز این دیدار را از دست خواهند داد اما بوفون معتقد است که غیبت ستاره برزیلی، مشکل اصلی تیمش است.

او به خبرنگاران گفت:” فکر می کنم غیبت نیمار یک مشکل برای ماست. مطمئن نیستم که این یک مشکل بزرگ است یا یک مشکل کوچک. امیدوارم این یک مشکل کوچک باشد و اینکه ما به هر حال تیمی هستیم که می توانیم بدون او به نتیجه برسیم. این به ما قدرت و اعتماد به نفس می دهد.

 

 

اما باید بگویم که بدون بازیکنی در اندازه های نیمار، دیدار دشواری خواهد بود، به ویژه به این دلیل که در دو سه ماه اخیر، او هم از نظر فیزیکی و هم ذهنی، در شرایط فوق العاده ای بود و می توانست کمک زیادی به ما بکند.

اما به هر حال، ما تمام تلاش مان را خواهیم کرد تا هیچ افسوسی نداشته باشیم و با بازگشت نیمار، در یک چهارم نهایی یا نیمه نهایی بازی کنیم. این بهترین هدیه ای است که می توانیم به او بدهیم. مطمئنم او با بازی در آن دو دیدار، لطف تیم را جبران خواهد کرد.”

بوفون: غیبت نیمار، یک مشکل برای PSG است

همچنین ببینیدآقای امپراطور؛ جیبنا کاس الذهبی(گزارش) به گزارش ورزش سه، افشین قطبی پس از سیدسیروس پورموسوی، …لینک منبع

پاسخ دهید