5 ساعت ago
ورزشی

2 بازدید

رسمی: نبیل فکیر به رئال بتیس پیوست

کد خبر: zbr1n

زمان: ۱۱:۰۵ ۱۳۹۸/۰۵/۰۱  

بازدید:
۶۰۷

نبیل فکیر، بازی‌ساز فرانسوی لیون که سال گذشته تا یک قدمی انتقال به لیورپول پیش رفته بود رسماً به باشگاه رئال بتیس پیوست.

به گزارش “ورزش سه”، باشگاه اسپانیایی رئال بتیس رسماً اعلام کرد نبیل فکیر، ملی‌پوش فرانسوی باشگاه لیون را به خدمت گرفته است. فکیر که سال گذشته تا یک قدمی انتقال به لیورپول پیش رفت ولی سرانجام از آنفیلد سر در نیاورد با قراردادی چهارساله به رئال بتیس پیوسته و گفته می‌شود ارزش قرارداد او ۲۰ میلیون یورو بوده است.

 

 

به گزارش روزنامه‌های اسپانیایی ۱۰ میلیون دلار هم به صورت پاداش به فکیر پرداخت خواهد شد و در صورتیکه بتیس او را به باشگاهی دیگر بفروشد، لیون از آن قرارداد ۲۰درصد پورسانت دریافت خواهد کرد.

 

فکیر که از فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۵ با درخشش در پیراهن لیون مورد توجه باشگاه‌های بزرگ اروپایی قرار گرفته فصل گذشته برای باشگاه فرانسوی ۱۸ گل به ثمر رسانده است. فکیر در فصل گذشته در رقابتهای لیگ اروپا هم برای لیون خوش درخشیده و سه گل و یک پاس گل نتیجه تلاشهای او در این رقابتها بوده است.

 

درخشش فکیر در لیون باعث شد او به تیم ملی فرانسه دعوت شده و به همراه شاگردان دیدیه دشان به جام جهانی روسیه اعزام شود. فکیر در روسیه شش بار به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفت تا در کسب دومین قهرمانی فرانسه در تاریخ جام جهانی نقش داشته باشد.

 

رسمی: نبیل فکیر به رئال بتیس پیوست

همچنین ببینیدقرعه کشی دور سوم انتخابی لیگ قهرمانان اروپا به گزارش “ورزش سه”، ‌قرعه‌کشی دور سوم …لینک منبع

پاسخ دهید