10 ساعت ago
ورزشی

1 بازدید

مانه: به خاطر گلهای من باید فیرمینو را تشویق کرد
کد خبر: ۱۶۳۰۳۰۱/۵۰زمان: ۰۹:۱۵  

۱۳۹۸/۰۵/۲۵بازدید: ۴,۱۲۷

سادیو مانه، زننده دو گل لیورپول در سوپرجام اروپا مقابل چلسی می‌گوید روبرتو فیرمینو در پیروزی لیورپول در این بازی مهم‌ترین نقش را داشته و او خو‌ش‌شانس بوده است.

به گزارش “ورزش سه”، سادیو مانه که در سوپرجام اروپا در شهر استانبول موفق شد در وقتهای قانونی هر دو گل تیمش را به ثمر برساند تا بازی با نتیجه ۲-۰ به پایان رسیده و لیورپولی‌ها در ضربات پنالتی به پیروزی برسند می‌گوید او تنها خوش‌شانس بوده که توانسته هر دو گل تیمش را به ثمر برساند ولی روبرتو فیرمینو هم‌تیمی او مهمترین نقش را در موفقیت لیورپول داشته است.

 

 

چلسی در نیمه اول با گل اولیویه ژیرو از لیورپول پیش افتاده و خط حمله لیورپول در این نیمه از باز کردن دروازه حریف ناتوان بود. اما در نیمه دوم با به میدان آمدن فیرمینو ورق به نفع لیورپول بازگشت و لیورپول موفق شد دو بار توسط مانه دروازه چلسی را باز کند. البته چلسی در دقیقه ۱۰۱ از روی نقطه پنالتی به گل رسید تا بازی به ضربات پنالتی پایان مسابقه کشیده شود و لیورپول با درخشش آدریان به پیروزی برسد.

 

مانه اما می‌گوید روبرتو فیرمینو روی دو گل او نقش اساسی داشته و او را باید به خاطر این دو گل تحسین کرد. مانه در این باره گفت:” به نظرم به خاطر آن دو گل هم‌تیمی‌هایم باید تشویق شوند به خصوص بابی فیرمینو. او می‌توانست خودش گلزنی کند اما ترجیح داد توپ را به من پاس بدهد”.

 

سادیو مانه در ادامه گفت:” ما در لیورپول اینطور بازی می‌کنیم. ما برای همدیگر بازی می‌کنیم و از برای هم بازی کردن لذت می‌بریم و به همین خاطر است که به هم پاس می‌دهیم. این روحیه است که ما را قوی کرده است”.

 

 

مانه: به خاطر گلهای من باید فیرمینو را تشویق کرد

همچنین ببینیدلزلی کینگ:/ موفقیت پوچتنیو در تاتنهام را نباید با جام سنجید

کد خبر: …لینک منبع

پاسخ دهید