5 ساعت ago
ورزشی

1 بازدید

استفانو پیولی:/ میلان می تواند هر تیمی را مغلوب کند
کد خبر: ۱۶۹۲۹۷۹/۴۲زمان: ۲۰:۰۰  

۱۳۹۹/۰۴/۱۰بازدید: ۸۴۴


استفانو پیولی:

استفانو پیولی، سرمربی میلان از احتمال حضور زلاتان در ترکیب این تیم برابر اسپال خبر داد.


به گزارش “ورزش سه”، میلان که در ابتدای هفته در دیداری دشوار و مهم موفق به غلبه بر رم شد، در ادامه باید به مصاف اسپال برود. استفانو پیولی در نشست خبری پیش از دیدار حاضر شده و مدعی شد تیمش قادر به شکست دادن هر رقیبی در فوتبال ایتالیا خواهد بود. استفانو پیولی همچنین خبر از احتمال بازگشت زلاتان به ترکیب تیمش داد.

 

استفانو پیولی گفت: “برای پیشرفت کردن زمان لازم است و به فداکاری و تلاش نیاز داریم. میلان یک دوره مهم را با احتمال کسب ۳۰ امتیاز در دسترس دارد. ما باید متمرکز شویم، تعویض ها در هر بازی بسیار مهم خواهد بود و این واقعیت که پنج شانس داریم راه حل های بیشتری به ما می دهد. ما از جایگاه خود در جدول راضی نیستیم و به نظر من میلان می تواند هر تیمی را شکست دهد.

 

 

ابراهیموویچ از نظر روانی خوب عمل می کند، او یک شیر است. زلاتان دیروز یک جلسه تمرینی خوب داشت و اگر او امشب نیز هین شرایط را داشته باشد و به من سیگنال بدهد، می توانم زلاتان را برای بازی با اسپال انتخاب کنم.

 

هاکان چالهان اوغلو کیفیتی دارد که می تواند تعیین کننده باشد. او می تواند به یک بازیکن برتر و نه فقط یک بازیکن خوب تبدیل شود. جیجی دوناروما نیز باید مراقب باشد، او در این زمینه پیشرفت زیادی داشتنه و یکی از دو یا سه دروازه بان برتر جهان است.”

استفانو پیولی:/ میلان می تواند هر تیمی را مغلوب کند

همچنین ببینیدبه دنبال اعاده حیثیت در شروع مجدد لیگ؛/ ژنرال و فقط ۱۷ برد تا هزارتایی …لینک منبع

پاسخ دهید